darbai
santechnikos darbai

Meistras į namus
Meistro pagalbaVilniuje
KONTAKTAI

Bendrastatybiniai darbai, pamatų montavimas, mūro darbai, stogo darbai

Vidaus apdaila, santechnika, grindinis ir radiatorinis apšildymas, boilerio, gyvatuko, šildymo katilo pajungimas

Pastatų šiltinimas, fasadų tinkavimas, renovavimo darbai, apdaila dailylentėmis.

Gręžtiniai Pamatai

Gręžtinių Pamatų Technologijos panaudojimas

Statant namus, tačiau neplanuojant įrengti rūsio patalpų, dažnai panaudojama gręžtinių pamatų technologija. Ši gręžtinių pamatų technologija ypač pravarti esant silpnam, deformatyviam paviršiniam gruntui, kadangi apkrovos yra perduodamos gilesniems, t. y. stipresniems sluoksniams.

Gręžtinius pamatus, taip pat, galima pritaikyti laiko terasoms, sandėliukams, vasarnamiams, arba kitokiems lengvos konstrukcijos pastatams.

Gręžtinių Pamatų Įrengimas

Gręžtiniai pamatai susideda iš pamatų juostos, kitaip dar vadinamos „rostverku“, bei pačių polių, kurie įgilinami atsižvelgiant į grunto savybes: kuo silpnesnis, rupesnis gruntas – tuo labiau įgilinami poliai. Svarbu pabrėžti, kad polio apačia turi pasiekti stipraus grunto sluoksnį. Gręžtiniai pamatai paprastai rekomenduojami lengviems statiniams tokiems, kaip karkasiniai, rąstiniai, ar kitų konstrukcijų lengvi namukai. Paminėtinas dar vienas svarbus aspektas – tai grunto tyrimai. Kadangi tik grunto tyrimo metodu galima nustatyti grunto charakteristikas, todėl atsakymas, ar pastatui yra tinkami gręžtiniai pamatai, įmanomas tik atlikus sklypo grunto tyrimus.

JŪSŲ NAMŲ MEISTRAS – GERAS MEISTRAS – Vilnius – Vilniaus rajonas